Galeco STAL²

Galeco OCEĹ² odkvapový systém určený pre moderné a estetické riešenie, dokonale harmonizuje  s tvarom stavby.

 

baner_stal2-maly.png

Rynny kwadratowe w systemie rynnowym Galeco STAL 2

Použitie nového štvorcového odkvapového systému Galeco STAL² umožňuje pripojiť kryt žľabu, ktorý zapadá do spodnej časti háku. Toto riešenie umožňuje skryť prednú plochu žľabu a od spodnej strany uzavrieť podhľadom Galeco DECOR, čo umožňuje efekt harmónii so stavbou.

Zvodové rúry o štvorcovom profile montovane na fasádu sú ďalší estetický prvok, ktorý dokonale splýva so celým tvarom stavby.

Rozmiary rynien kwadratowych w systemie Galeco STAL 2

Informacja o rozmiarze

System Galeco STAL2 125/80 x 80 sa používa na odvod zrážkovej vody rodinných domov, bytových domov a malých priemyselných zariadení. Vďaka pravouhlému profilu je odtokový profil efektívnejší ako konkurenčné žľaby s okrúhlym profilom 125 mm.

 

Farebnosť

V závislosti na zastrešenie alebo fasády ponúkame tri farebné verzie systému od odkvapu námestia. Na želanie je tu možnosť maľovať masky v akejkoľvek farbe RAL.

FARBA RAL FARBA Galeco Materiał
~ RAL 9005 B Čierny kolor_czern.png STAL
~ RAL 7015 A Grafitový kolor_grafitowy.png STAL

 

Rynny kwadratowe - maskownica kwadratowa - system rynnowy Galeco STAL 2

Špeciálny kryt pre podhľad

Tento kryt je špeciálny klampiarsky prvok, ktorý ma za účelom pokryť celu vodorovnú časť žľabu cez zacvaknuté jej  na univerzálny do čelový hák zo zámkou. 

Spodná časť krytu je tvarovaná ako štartová lista tvaru písmená J, ktorá je k dispozícii v systéme Galeco DECOR, ktorá umožňuje vo veľmi jednoduchý spôsob nasunúť panel podhľadu a v estetický spôsob uzavrieť celo odkvapu. Po prechode zvodovej rúry cez panel podhľadu DECOR sú zvyšné prvky inštalované rovnako ako ostatné prvky odkvapových systémov.