Kto sme

Spoločnosť Galeco Sp. z o.o bola založená v roku 1996. Sme súkromná spoločnosť so 100% poľským kapitálom. Galeco je jednou zo spoločností, pôsobiacich a rozvíjajúcich sa v obchodnej skupine GALECO Rainwater Technology.

Spoločnosť sa špecializuje na dizajn, výrobu a distribúciu systémov na odvod dažďovej vody. Našou vlajkovou loďou sú odkvapové systémy.

Svoju činnosť sme začali od dovozu systémov PVC a neskôr sme začali výrobu pod vlastnou značkou. Široký sortiment Galeco je výsledkom mnohých skúseností získaných počas celého obdobia pôsobenia, ako aj starostlivo vykonaného marketingového výskumu. Vďaka osobitnej pozornosti, ktorú venujeme potrebám zákazníkov sa spoločnosť Galeco dostala na popredné miesta medzi výrobcami odkvapových systémov.

V našej ponuke ponúkame systémy z PVC - ktoré sú najdlhšie ponúkaným výrobkom v našej ponuke. Galeco STAL z pozinkovanej ocele je výrobok s množstvom úspechov na domácich a exportných trhoch. Ponúkame aj ekonomický oceľový systém Galeco LUXOCYNK Galeco, pričom našim najnovším  „dieťaťom" je BEZODKVAPOVÝ systém Galeco. Našu ponuku dopĺňa Galeco DEKOR - strešný podhľad s najvyššou úrovňou kvality.

Odkvapové systémy Galeco majú svoj charakteristický tvar s okrajom zahnutým dovnútra.  Toto riešenie zabraňuje pretečeniu vody počas ťažkých dažďov. Je potrebné uviesť aj veľkú odolnosť našich výrobkov voči mechanickému poškodeniu a strate farby. Výrobky sú odolné voči korózii, pôsobeniu kyselín a zásad, solí a iných zlúčenín, ktoré môžu byť rozpustené v dažďovej vode.

Po celú dobu nášho podnikania postupne rozširujeme rozsah pôsobenia otváraním nových predajní. V súčasnosti poskytujeme zákazníkom naše služby cez osem regionálnych obchodných kancelárií umiestnených v: Gdyni, Mikolove, Płocku, Poznani, Pułavách, Tarnove, Varšave a Vroclavi. Takýto územný systém poskytuje našim klientom optimálne dodávky výrobkov a umožňuje zachovať plnú flexibilitu činností.

Kontinuálnu dostupnosť tovaru na týchto miestach zabezpečuje systém, špeciálne vyvinutý a priebežne vylepšovaný našimi logistickými špecialistami.

Galeco pôsobí na zahraničných trhoch od roku 2001. Strategické smery pre rozvoj spoločnosti sú trhy v Rusku a na Ukrajine. Máme tri pobočky zastupujúce nás na maďarskom trhu - Galeco Hungaria, na slovenskom trhu -  Galeco Slovensko na a Ukrajine - Galeco Ukrajina. Spoločnosť je prítomná aj v Bielorusku, Litve a Lotyšsku, v Českej republike, Rumunsku, Moldavsku, Islande, Kazachstane a v Rumunsku. Najnovšie smery expanzie spoločnosti predstavujú trhy v Anglicku a v Tadžikistane.

Ponúkame výhodné podmienky spolupráce. Bohatá ponuka výrobkov, ich včasné dodanie, hladké vyúčtovanie -  to všetko je zárukou plodnej spolupráce, a takisto úspechu na mnohých úrovniach činností.
Zameriavame sa na kvalitu našich výrobkov a skúsenosti a vysokú kvalifikovanosť našich zamestnancov.

Potvrdením kvality a spoľahlivosti spoločnosti sú mnohé diplomy a certifikáty, ktoré sa týkajú kvality, čestnosti a spoľahlivosti našej firmy.

Odrazom filozofie spoločnosti je charakteristické logo, ktoré zdôrazňuje optimistický charakter nášho podnikania. Riadime sa heslom „úsmev na dážď", ktoré naznačuje, že na všetko je možné nájsť dobré riešenie a s úsmevom sa dá postaviť aj nepriaznivým podmienkam prostredia. Toto je náš spôsob budovania sympatického vnímania obrazu spoločnosti. Chceme, aby naše meno bolo spájané s profesionalitou v kombinácii s pozitívnym prístupom.