Produkty

Žľaby - odkvapové systémy: PVC, OCEĽ, KOV, TYTAN, LUXOCYNK, odkvapové žľaby, hranaté žľaby BEZ ODKVAPOVÝ, STAL2, PVC2

Rynna / rynny STAL Oceľové žľaby v systéme Galeco STAL sú predovšetkým polkruhové odkvapové žľaby, s hlbším profilom a s charakteristickým zahnutím hrán smerom dovnútra.
Rynna / rynny STAL² Žľaby Galeco STAL2 sú inovatívnym hranatým odkvapovým systémom, ktorý bol navrhnutý pre moderné a estetické riešenia, ktoré sú ideálne zakomponované do budovy.
Rynna / rynny PVC Žľaby z PVC sú novou kvalitou odkvapového systému v modernej výrobnej technológii - koextrúzii, ktorá zaručuje vysokú kvalitu a dlhodobú funkčnosť žľabov.
Rynna / rynny PVC² PVC žľab zo systému Galeco PVC2 je ďalším krokom k budúcnosti a inovatívnym prístupom k odkvapovému systému prostredníctvom použitia PVC suroviny na vytvorenie hranatého žľabového profilu.
Rynna / rynny LUXOCYNK Galeco LUXOCYNK sú pozinkované žľaby, ktoré sú kombináciou štýlového, strieborného odkvapového žľabu za prijateľnú cenu so všetkými výhodami oceľových odkvapov zo systému Galeco STAL.
Rynna / rynny bezokapowy System Galeco BEZOKAPOWY to innowacyjne rozwiązanie stworzone dla budynków bez okapu. Prostokątny kształt rynny pozwala na jej zabudowę w elewacji w sposób systemowy.
Rynna / rynny Podsufitka NOVA Strešný podhľad Galeco NOVA je obkladový systém odkvapov. Dekoratívny PVC strešný podhľad dostupný v rôznych farbách, zaisťuje a zlepšuje estetiku budovy.