Kto sme

Ako popredný dodávateľ systémov odvádzania dažďovej vody sa snažíme uspokojiť potreby zákazníkov prostredníctvom profesionálnych služieb, angažovanosti a nadšenia, ako aj neustáleho hľadania inovatívnych riešení.

V našej činnosti sa riadime etickými princípmi a spokojnosť zákazníkov i spokojnosť zamestnancov je naším prvoradým cieľom.

Szczepan Buryło

Predseda predstavenstva

Galeco Sp. z o.o. založená v roku 1996, je súkromná firma so 100% podielom poľského kapitálu. Galeco je jednou zo spoločností pôsobiacich a rozvíjajúcich sa v obchodnej skupine GALECO Rainwater Technology.

Spoločnosť sa špecializuje na návrh, výrobu a distribúciu strešných žľabov, odkvapových systémov, odvodňovacích systémov dažďovej vody z plochých striech, ako aj podbitia strechy z PVC. Našimi vlajkovými loďami sú oválne odkvapy, z ktorými sme započali výrobu. Patrí medzi ne okrem iného. PVC žľab z PVC systému Galeco, oceľový žľab zo systému Galeco STAL a pozinkovaný žľab zo systému Galeco LUXOCYNK.

Sme tiež priekopníkmii pri výrobe kompletných odkvapových systémov s hranatým profilom. Hranaté odkvapy nájdete v odkvapovom systéme Galeco BEZ ODKVAPU, Galeco STAL2 a Galeco PVC2.

Naše podnikanie sme začali dovozom odkvapových systémov PVC a časom sme ich začali vyrábať pod vlastnou značkou. Rozsiahla ponuka spoločnosti Galeco je výsledkom mnohých skúseností získaných počas celého obdobia činnosti, ako aj starostlivo vedeného marketingového výskumu. Tým, že spoločnosť venovala veľkú pozornosť potrebám zákazníkov a snažila sa ich naplniť, dostala sa do popredia výrobcov odkvapových systémov v Poľsku.

Naša ponuka zahŕňa tradičné oválne odkvapové systémy: PVC systém Galeco - najstarší výrobok v našej ponuke. Žľab Galeco STEEL vyrobený z povlakovanej ocele je produkt, ktorý je veľmi úspešný na domácom trhu a na vývozných trhoch. Ponúkame tiež ekonomický odkvapový systém Galeco LUXOCYNK, ako aj hranaté žľaby zo systému Galeco BEZ ODKAPU, odkvapové žľaby Galeco STAL2 a Galeco PVC2.

Naša ponuka je doplnená o Galeco NOVA - PVC podbitie strechy na najvyššej kvalitatívnej úrovni.

Odkvapové systémy Galeco majú charakteristický tvar žľabu charakteristický pre našu spoločnosť, pri ktorom hrany sú zatočené dovnútra. Toto riešenie zabraňuje pretečeniu vody pri silných dažďoch. Treba spomenúť vysokú odolnosť našich výrobkov voči mechanickému poškodeniu a farebnú stálosť. Výrobky sú odolné voči korózii, pôsobeniu mnohých kyselín, zásad, solí a iných zlúčenín, ktoré môžu byť rozpustné v dažďovej vode.

Počas celého trvania našej činnosti sme systematicky rozširovali pôsobnosť otvorením nových obchodných priestorov. V súčasnosti slúžime klientom prostredníctvom ôsmich regionálnych pobočiek v Gdyni, Mikołowe a Płocku. Poznaň, Puławy, Tarnow, Varšava a Wroclaw. Takéto územné usporiadanie poskytuje našim klientom optimálnu dodávku výrobkov a zachováva plnú flexibilitu.

Nepretržitá dostupnosť tovaru v týchto miestach je zaručená vhodným dodávkovým systémom, ktorý je špeciálne vyvinutý a neustále zdokonaľovaný našimi logistickými špecialistami.

Galeco pôsobí na zahraničných trhoch od roku 2001. Strategické smery pre spoločnosť sú trhy Ruska a Ukrajiny. Máme tri dcérske spoločnosti zastupujúce nás na domácich trhoch - Galeco Hungaria v Maďarsku, Galeco Ukrajina, Galeco RU v Rusku. Spoločnosť pôsobí v Bielorusku, Litve a Lotyšsku, Českej republike, Rumunsku, Moldavsku, na Islande, v Kazachstane a Rumunsku. Najnovšie smery expanzie spoločnosti sú Turecko, Anglicko a Tadžikistan.

Ponúkame výhodné podmienky spolupráce. Široká škála produktov, včasné dodávky, efektívne rozmiestnenie skladov sú zárukou plodnej spolupráce, a teda úspechu na mnohých úrovniach činnosti.

Zameriavame sa na kvalitu našich výrobkov, na skúsenosti a vysokú kvalifikáciu zamestnancov.

Potvrdením kvality a spoľahlivosti spoločnosti sú početné diplomy a certifikáty, ktoré odmeňujú kvalitu, čestnosť a spoľahlivosť našej spoločnosti.

Charakteristické logo odrážajúce optimistický charakter našej spoločnosti je odrazom filozofie spoločnosti. Podľa motta „úsmev na dážď“ vieme, že na všetko je možné nájsť dobré riešenie a privítať aj  zlé počasie s úsmevom. To je náš spôsob, ako budovať pozitívny imidž spoločnosti. Chceme, aby sa naše meno spájalo s profesionalitou v kombinácii s pozitívnym postojom.